Kurz vaření vietnamské kuchyně -

A1:cbkurzvkCZ (pro objednávky)

Nové

Jak si gurmán představuje Vietnam? Jako zemi s loukami citronové trávy a řekami rybí omáčky. Přijďte do Café Buddha v Norské ulici objevit...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem. Expedice k Vám domů do 24 hod.Cena: 2 899 Kč

Více informací:

Zážitek: Kurz vaření vietnamské kuchyně - Kurz vaření vietnamské kuchyně - Cool Zážitky .cz

Kurz vaření vietnamské kuchyně

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Druh zážitku: Jak si gurmán představuje Vietnam? Jako zemi s loukami citronové trávy a řekami rybí omáčky. Přijďte do Café Buddha v Norské ulici objevit Vietnam. Nebo ještě lépe: vietnamskou kuchyni. Gurmán, cestovatel a majitel Štěpán Návrat a jeho kolegové vás provedou těmi nejbláznivějšími uličkami Saigonu a Sapy a naučí vás připravit vietnamské menu o 4 chodech. Vietnamská jídla jsou pestrá a výrazná. Mají málo tuků a hodně sacharidů, takže lahodí i vyznavačům zdravého životního stylu. Štěpán Návrat se jídla učil připravovat přímo v Saigonu, Bangkoku, Phuketu a v malých vesničkách Chiang Rai při svých asijských toulkách. Později působil ve vyhlášených pražských restauracích Bangkok a Cafe Buddha pod zkušenou kuchařkou Sofii Smith a Ratanou Rhomprasit, která své umění předvádí právě v Café Buddha Balbínova, v Modrém Zubu, restauraci Noi nebo Občanské Plovárně. Vietnamská kuchyně je jedna z nejoblíbenějších a nejzdravějších na světě. Jídla jsou plná zeleniny, ovoce a bylinek. Neobyčejné kombinace chutí učarují i zarputilým gurmánům. Cílem naší školy vaření je přiblížit Vám chutě a kulturu daného regionu. Představíme Vám základní filosofii vietnamské kuchyně a Vietnamců samotných. To vše pod vedením našeho majitele Štěpána Návrata, nadšeného gurmána a cestovatele.
  • Pro koho je určený: Dárky pro rodiče | Dárky k výročí | Gurmánské dárky | Dárky k Valentýnu | Dárek z lásky | Dárky k výročí svatby | Black Friday
  • Termín: celoročně
  • Lokalita konnání: Praha
  • Doba trvání: 2-3 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1


Jak si gurmán představuje Vietnam? Jako zemi s loukami citronové trávy a řekami rybí omáčky. Přijďte do Café Buddha v Norské ulici objevit Vietnam. Nebo ještě lépe: vietnamskou kuchyni. Gurmán, cestovatel a majitel Štěpán Návrat a jeho kolegové vás provedou těmi nejbláznivějšími uličkami Saigonu a Sapy a naučí vás připravit vietnamské menu o 4 chodech. Vietnamská jídla jsou pestrá a výrazná. Mají málo tuků a hodně sacharidů, takže lahodí i vyznavačům zdravého životního stylu. Štěpán Návrat se jídla učil připravovat přímo v Saigonu, Bangkoku, Phuketu a v malých vesničkách Chiang Rai při svých asijských toulkách. Později působil ve vyhlášených pražských restauracích Bangkok a Cafe Buddha pod zkušenou kuchařkou Sofii Smith a Ratanou Rhomprasit, která své umění předvádí právě v Café Buddha Balbínova, v Modrém Zubu, restauraci Noi nebo Občanské Plovárně. Vietnamská kuchyně je jedna z nejoblíbenějších a nejzdravějších na světě. Jídla jsou plná zeleniny, ovoce a bylinek. Neobyčejné kombinace chutí učarují i zarputilým gurmánům. Cílem naší školy vaření je přiblížit Vám chutě a kulturu daného regionu. Představíme Vám základní filosofii vietnamské kuchyně a Vietnamců samotných. To vše pod vedením našeho majitele Štěpána Návrata, nadšeného gurmána a cestovatele.

Zařazení zážitku: Zážitky | Gurmánské zážitky, Speciality | Kurz vaření vietnamské kuchyně


Potřebujete další informace k zážitku Kurz vaření vietnamské kuchyně ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.