Segway - Doba trvání: 1 hodina, Počet osob: 1 (více dle domluvy), Lokalita: Jihomoravský kraj

A0:79-2401-11 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Připravte se na gyroskopickou jízdu! Po krátké teoretické instruktáži a obdržení přilby nastane čas na reálné vyzkoušení a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 850 Kč

Více informací:

Zážitek: Segway - Zážitky - Cool Zážitky .cz

Segway

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1 hodina
  • Počet účastníků zážitku: 1 (více dle domluvy)
  • Lokalita konnání: Jihomoravský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Jízda na segway
  • Město: Brno


Zážitek program:
Připravte se na gyroskopickou jízdu! Po krátké teoretické instruktáži a obdržení přilby nastane čas na reálné vyzkoušení a seznámení se se Segway. Po zvládnutí základních jednoduchých manévrů vyrazíte do světa a vychutnáte si krásy města i přírody z nezapomenutelného úhlu.. V rámci této 60minutové jízdy můžete vyrazit s průvodcem (CZ, AJ, NJ, další jazyky po dohodě), nebo vyrazit po některé z turistických tras po své ose. Na zápůjčku budete potřebovat 2 doklady a vratnou zálohu 5 000 Kč. Při využití průvodce není záloha potřeba. Co by měl každý chlapák vědět? Není potřeba nic extra, prostě si přijďte užít skvělou zábavu a vše potřebné dostanete na místě.

Zařazení zážitku: Zážitky a ubytování | Zážitky


Potřebujete další informace k zážitku Segway ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.