Hoverboard Vysočina - Doba trvání: 15 minut letu + instruktáž, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

A0:584-6275-8 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Během letu na hoverboardu se můžete vznášet až 5 metrů nad vodní hladinou. Vyzkoušíte si tak fascinující pocit levitace a podíváte...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 989 Kč

Více informací:

Zážitek: Hoverboard Vysočina - Adrenalin ve vodě - Cool Zážitky .cz

Hoverboard Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 15 minut letu + instruktáž
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Vysočina
  • Druh zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: Lekce hoverboardingu
  • Město: Hartvíkovice


Zážitek program:
Během letu na hoverboardu se můžete vznášet až 5 metrů nad vodní hladinou. Vyzkoušíte si tak fascinující pocit levitace a podíváte se na svět z nové perspektivy. Pohyb na hoverboardu je snadný, stačí pouze udržet rovnováhu a pak už si jen budete užívat tento nový adrenalinový zážitek. Lekce provádí zkušení instruktoři. Celý zážitek se skládá ze 2 částí. První část je věnována spíše teorerii, kde se dozvíte, jak se vypořádat s řízením a jak balancovat na desce hoverboard. Druhou částí je praxe, což je ta zábavnější část přímo na vodě. Bezpečnost je pro nás vším. Proto budeme krok z;a krokem navyšovat úroveň obtížnosti jednotlivých prvků. Nečekají vás žádné neočekávané skoky, vždy vše po dohodě. Zařízení je navrženo tak, aby vždy plavalo na hladině. Nicméně měli byste disponovat minimálními plaveckými schopnostmi. Podmínkou je fyzická zdatnost.

Zařazení zážitku: Zážitky | Adrenalin | Adrenalin ve vodě


Potřebujete další informace k zážitku Hoverboard Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.