Jetpack Praha - Doba trvání: 10 minut letu + instruktáž, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:664-6756-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Každý určitě jednou v životě chtěl létat. Teď si může každý splnit svůj dětský sen! Jetpack je super novinka na poli...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 785 Kč

Více informací:

Zážitek: Jetpack praha - Adrenalin ve vodě - Cool Zážitky .cz

Jetpack Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 10 minut letu + instruktáž
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: Létání s Jetpackem
  • Město: Vrané nad Vltavou


Zážitek program:
Každý určitě jednou v životě chtěl létat. Teď si může každý splnit svůj dětský sen! Jetpack je super novinka na poli adrenalinových vodních sportů. Je to v celku jednoduché – milovník adrenalinu si pouze nasadí tryskový batoh a letíííí! Výkonné trysky ho mohou dostat i několik metrů nad vodní hladinu! Lekce provádí zkušení instruktoři, kteří to skvěle umí jak na jetpacku, tak na flyboardu a hoverboardu. Celý zážitek se skládá ze 2 částí. První část je věnována spíše teorii toho, jak se vypořádat s řízením. Druhou částí je použití teorie v praxi, ale nebojte se - bezpečnost je pro nás vším. Proto budeme krok z;a krokem zkoušet navyšovat úroveň obtížnosti jednotlivých prvků. Nečekají vás žádné neočekávané skoky, vždy vše po dohodě. Zařízení je navrženo tak, aby vždy plavalo na hladině. Nicméně měli byste disponovat minimálními plaveckými schopnostmi. Podmínkou je fyzická zdatnost. Zážitek probíhá ve Vrané nad Vltavou.

Zařazení zážitku: Zážitky | Adrenalin | Adrenalin ve vodě


Potřebujete další informace k zážitku Jetpack Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

11 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.