Flyboarding Vysočina - Doba trvání: 15 minut letu + instruktáž, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

A0:507-7748-8 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Hned na úvod zkušení insturktoři povypráví o teorii, jak se vypořádat s řízením a jak balancovat na flyboardu. Teorie by byla a teď...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 989 Kč

Více informací:

Zážitek: Flyboarding Vysočina - Adrenalin ve vodě - Cool Zážitky .cz

Flyboarding Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 15 minut letu + instruktáž
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Vysočina
  • Druh zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: Lekce flyboardingu
  • Město: Dalešice


Zážitek program:
Hned na úvod zkušení insturktoři povypráví o teorii, jak se vypořádat s řízením a jak balancovat na flyboardu. Teorie by byla a teď huráááá na praxi! Ta už bude zábavnější! Není se ničeho bát, protože tohle zvládne každý a výška se uzpůsobí šikovnosti odvážlivce. Nejsou potřeba žádné zkušenosti z jiných sportů, stačí se zaměřit na dvě jednoduchá pravidla – nekrčit nohy a mírně se kolébat v kotnících. Celou dobu jsou k dispozici profi instruktoři, kteří vše ochotně vysvětlí a na celý zážitek dohlížejí. Bezpečí je na prvním místě a není se vůbec čeho obávat. Tak co, kdo zvládne vylétnout do výšky 9ti metrů? Co by měl hrdina před zážitkem vědět? Sezóna probíhá pouze od června do září a rezervaci je nutné udělat alespoň 3 týdny předem. Na místě bude zapůjčená potřebná výstroj, neopren, ochranné pomůcky, helmy, vesty. Je třeba s sebou mít pouze vlastní plavky a ručník. Podmínkou je fyzická zdatnost. Maximální váha účastníka je 110 kg s velikostí bot číslo 4 až 11. Celá lekce s přípravami trvá zhruba hodinu, let trvá 15 minut.

Zařazení zážitku: Zážitky | Adrenalin | Adrenalin ve vodě


Potřebujete další informace k zážitku Flyboarding Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

6 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.