Zážitek : Pronájem dronu Praha - Doba trvání: 1 den, Počet osob: 1 a více osob, Lokalita: Praha

TS1236 (pro objednávky)

Nové

Program Zážitek zahrnuje detailní instruktáž od profesionálů, kteří vysvětlí jak fungují pravidla létání s dronem, jak se dron ovládá a...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 1 000 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Pronájem dronu Praha
Doba trvání: 1 den, Počet osob: 1 a více osob, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Zážitek zahrnuje detailní instruktáž od profesionálů, kteří vysvětlí jak fungují pravidla létání s dronem, jak se dron ovládá a všechno, co s jeho použitím souvisí. V této variantě si na celý jeden den vyzkouší dron Spark od společnosti DJI. Dron DJI Spark: miniaturní kvadrokoptéra vážící jenom 300 gramů s perfektními technologickými vlastnostmi a inteligentními letovými funkcemi. Dokáže letět 16 minut, dosah má až 2 kilometry, umí krásné 12MPx fotografie a FullHD video, které je zajištěno kamerou s 2-osou stabilizací. Je možné ho ovládat pomocí gest, vysílače nebo smartphonu (se kterým se spáruje velice snadno přes QR kód). Samozřejmostí je systém pro detekci překážek a nabíjení po vložení do dobíjecí stanice (kterou si můžeme dobít předem a funguje prakticky jako powerbanka) Prostě naprostá pecka.

Parametry:

  • Doba trvání: 1 den
  • Počet osob: 1 a více osob
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: DJI Spark
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Pronájem dronu Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

2 dalších produktů ve stejné kategorii: