Zážitek : Simulátor volného pádu Praha - Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1-10, Lokalita: Praha

TS699 (pro objednávky)

Nové

Program Před samotným letem čeká účastníky instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Zapůjčení ochranného vybavení je samozřejmostí -...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 12 600 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Simulátor volného pádu Praha
Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1-10, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Před samotným letem čeká účastníky instruktáž od kvalifikovaných instruktorů. Zapůjčení ochranného vybavení je samozřejmostí - každý letec nafasuje kombinézu, helmu a ochranné brýle. A pak už hurá k letové komoře! Tato komora je uzavřena, takže nehrozí vypadnutí z proudu vzduchu a letec je po celou dobu pod dohledem zkušeného instruktora. Celkem 30 minut paráááádního volného pádu, to bude zážitek! Poměrně rychle se každý naučí ovládat své tělo ve větrném proudu a zjistí, co dělat aby si let co nejvíce užil a měl všechno pod kontrolou. Jednotlivé vstupy jsou z důvodu fyzické náročnosti této disciplíny doporučené po 1,5 min. Termín lze v této variantě zážitku vybrat bez omezení. Součástí zážitku je: krátká instruktáž zapůjčení vybavení celkem 30 minut ve větrném tunelu Měli byste vědět: Každý před akcí podepisuje prohlášení letce, aby potvrdil, že byl seznámen s bezpečností v tunelu a celé aréně. Tunel je vybaven záznamovým systémem, který umožňuje získat záznam z letu jako vzpomínku na nevšední zážitek. Tento záznam není zahrnutý v ceně, platí se 300 Kč až na místě (nutné upozornit obsluhu hned po příchodu).

Parametry:

  • Doba trvání: 30 minut
  • Počet osob: 1-10
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Rezervace bez omezení
  • Město: Praha Letňany

Potřebujete další informace ke zboží Simulátor volného pádu Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

13 dalších produktů ve stejné kategorii: