Zážitek : Autokros - Doba trvání: 3 kola, Počet osob: 1, Lokalita: Olomoucký kraj

TS1354 (pro objednávky)

Nové

Program Vyladěná buggy Kart RSK se čtyřválcovým motorem Suzuki GSX-R 600ccm s výkonem 130 koní, pětibodovými pásy a váhou 310 kg. K tomu celá...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 1 699 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Autokros
Doba trvání: 3 kola, Počet osob: 1, Lokalita: Olomoucký kraj - Cool Zážitky .cz

Program Vyladěná buggy Kart RSK se čtyřválcovým motorem Suzuki GSX-R 600ccm s výkonem 130 koní, pětibodovými pásy a váhou 310 kg. K tomu celá závodní trať uzavřena jen pro jednoho jezdce. Nezbývá, než na to šláááápnout! Samozřejmě tomu všemu předcházela krátká instruktáž od zkušeného instruktora, zapůjčení potřebného vybavení a využití oficiálního zázemí závodiště. Takže 3, 2, 1…Start! Zážitek zahrnuje: exkluzivní pronájem dráhy 3 kola v buggy na místě řidiče krátkou instruktáž spotřebu pohonných hmot služby zkušeného instruktora zapůjčení závodního vybavení (helma, kukla, rukavice, kombinéza) Co by měl každý chlapák před kurzem vědět? V rámci tohoto autocrossového šílenství jsou zajištěny všechny jízdní i bezpečnostní materiály, tudíž ze strany závodníka není třeba žádná příprava.

Parametry:

  • Doba trvání: 3 kola
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Olomoucký kraj
  • Typ zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: Autokros - buginy vč. PHM
  • Město: Přerov

Potřebujete další informace ke zboží Autokros ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

2 dalších produktů ve stejné kategorii: