Zážitek : Návrat do minulosti - Army den - Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Plzeňský kraj

TS102 (pro objednávky)

Nové

Program Není na světě snad chlapáka, který by netoužil stát se v dětství vojákem. Vy teď máte jedinečnou příležitost tento pocit zažít...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 6 800 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Návrat do minulosti - Army den
Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Plzeňský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Není na světě snad chlapáka, který by netoužil stát se v dětství vojákem. Vy teď máte jedinečnou příležitost tento pocit zažít alespoň na jeden den zažít. Na začátku akce vyfasujete balíček s jídlem na jeden den a bude Vám půjčena kombinéza U. S. Army. Poté nastoupíte do vozidla americké armády a řidič v roli průvodce s Vámi projede trasu dlouhou cca 70 km. Pokud budete mít zájem, budete si moci prohlédnout makety zbraní druhé světové války nebo si také vyzkoušet řízení vozidla. Během dvoudenní mise budete mít zajištěn nocleh buď v penzionu, nebo na speciálně připraveném plátěném přívěsu. Druhý den po snídani budete pokračovat v cestě. Projedete se okolo železné opony, budete svezeni v terénu a dostanete příležitost prohlédnout si zbytky německé vesnice v pohraničí. Po skončení akce obdržíte pamětní list a CD s fotografiemi z expedice. Zážitek probíhá v Domažlicích a je určen pro jednu osobu.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 dny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Plzeňský kraj
  • Typ zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: Dvoudenní akce
  • Město: Domažlice

Potřebujete další informace ke zboží Návrat do minulosti - Army den ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: