Kurz přežití v přírodě - Doba trvání: 3 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Plzeňský kraj

A0:300-5590-6 (pro objednávky)

Nové

Program Co takhle si zkusit žít v souladu s přírodou? Není lepší varianty, než absolvovat kurz přežití v přírodě. Na začátku budou...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 800 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Kurz přežití v přírodě
Doba trvání: 3 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Plzeňský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Co takhle si zkusit žít v souladu s přírodou? Není lepší varianty, než absolvovat kurz přežití v přírodě. Na začátku budou každému trosečníkovi odebrány zápalky, cigarety a potraviny. Vyfasuje pouze mapu, balíček na přežití a 1 litr vody. Během kurzu se naučí každý rozdělávat oheň, připravit přístřešek v přenocování nebo třeba přichystat večeři. Trosečník si vyzkouší i klást pasti nebo, jak poskytnout první pomoc. Kurz přežití se pořádá v jakémkoliv ročním období a je určen pro jednu osobu. Druhý den je snídaně formou \"co příroda dá\". Každý účastník obdrží po ukončení kurzu pamětní diplom a balíček přežití s instruktážním CD.

Parametry:

  • Doba trvání: 3 dny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Plzeňský kraj
  • Typ zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: 3denní kurz přežití - Extrémní
  • Město: Domažlice

Potřebujete další informace ke zboží Kurz přežití v přírodě ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

12 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.