Zážitek : Telčsko na čtyřkolce Vysočina - Doba trvání: 5 až 6 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

TS232 (pro objednávky)

Nové

Program Telčsko, jeden z nejkrásnějších krajů v naší zemi, si teď motorový nadšenec může prohlédnout z úplně jiné perspektivy – a to ze...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 900 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Telčsko na čtyřkolce Vysočina
Doba trvání: 5 až 6 hodin, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina - Cool Zážitky .cz

Program Telčsko, jeden z nejkrásnějších krajů v naší zemi, si teď motorový nadšenec může prohlédnout z úplně jiné perspektivy – a to ze hřbetu jeho oblíbeného stroje, 4x4 čtyřkolky! Obdarovaného povede instruktor, ukáže mu všechna zajímavá místa po cestě. A že jich během skoro celodenního výletu bude požehnaně! V sedle kvalitní ATV čtyřkolky s pohonem 4x4 se nikdo rozhodně nenudí. Tak do sedel! Co by měl chlapák vědět? Na místě je možnost zapůjčení zdarma ochranné přilby pro jezdce i spolujezdce. Poplatek za spolujezdce sedíciho za vámi je 990 Kč/celý den (v ceně vstupy a oběd). Dále za poplatek: nepromokavý oděv 100 Kč, chránič páteře 50 Kč, kukla do helmy 50 Kč, rukavice 20 Kč, foto ze zážitku pořízené instruktorem behěm jízdy 100 Kč, video ze zážitku 250 Kč. Pojistění a odpovědnost Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemní komunikacích ze zákona. Všechny škody, které způsobíte obdarovaný vlastní vinou, jdou za ním. Pokud samozřejmě bude dodržovat pokyny instruktora, který vše důkladně vysvětlí, nemusíte se ničeho bát. Na místě je možné uhradit příplatek (připojištění) za vzniklou škodu přesahující 10 000 Kč. Tento příplatek činí 250 Kč.

Parametry:

  • Doba trvání: 5 až 6 hodin
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Vysočina
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Telčsko na čtyřkolce s instruktorem
  • Město: Vílanec u Jihlavy

Potřebujete další informace ke zboží Telčsko na čtyřkolce Vysočina ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

6 dalších produktů ve stejné kategorii: