Zobrazit větší

Telčsko na čtyřkolce Vysočina -

A0:575-13971-8 (pro objednávky)

Nové

Telčsko, jeden z nejkrásnějších krajů v naší zemi, si teď motorový nadšenec může prohlédnout z úplně jiné perspektivy – a to ze hřbetu...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 990 Kč

Více informací:

Zážitek: Telčsko na čtyřkolce Vysočina - Čtyřkolky - Cool Zážitky .cz

Telčsko na čtyřkolce Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 5 až 6 hodin
  • Počet osob: 1 osoba
  • Lokalita: Vysočina
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Telčsko na čtyřkolce s instruktorem
  • Město: Vílanec u Jihlavy
  • Pro koho je určený: Pro muže


Telčsko, jeden z nejkrásnějších krajů v naší zemi, si teď motorový nadšenec může prohlédnout z úplně jiné perspektivy – a to ze hřbetu jeho oblíbeného stroje, 4x4 čtyřkolky! Obdarovaného povede instruktor, ukáže mu všechna zajímavá místa po cestě. A že jich během skoro celodenního výletu bude požehnaně! V sedle kvalitní ATV čtyřkolky s pohonem 4x4 se nikdo rozhodně nenudí. Tak do sedel! Co by měl chlapák vědět? Na místě je možnost zapůjčení zdarma ochranné přilby pro jezdce i spolujezdce. Poplatek z;a spolujezdce sedíciho z;a vámi je 1200 Kč/celý den (v ceně vstupy). Dále z;a poplatek: nepromokavý oděv 100 Kč, chránič páteře 50 Kč, kukla do helmy 50 Kč, rukavice 20 Kč, foto ze zážitku pořízené instruktorem behěm jízdy 100 Kč, video ze zážitku 250 Kč. Pojistění a odpovědnost Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemní komunikacích ze zákona. Všechny škody, které způsobíte obdarovaný vlastní vinou, jdou z;a ním. Pokud samozřejmě bude dodržovat pokyny instruktora, který vše důkladně vysvětlí, nemusíte se ničeho bát. Na místě je možné uhradit příplatek (připojištění) z;a vzniklou škodu přesahující 10 000 Kč. Tento příplatek činí 250 Kč.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Čtyřkolky


Potřebujete další informace k zážitku Telčsko na čtyřkolce Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

3 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.