Zážitek : Kurz kitingu Praha - Doba trvání: 3 - 5 hod/den, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

TS1134 (pro objednávky)

Nové

Program S instruktorem se naučíte během dvou dnů základním principům ovládání kitu. Pak přejdete na létání s velkými depower draky...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 3 780 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Kurz kitingu Praha
Doba trvání: 3 - 5 hod/den, Počet osob: 1, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program S instruktorem se naučíte během dvou dnů základním principům ovládání kitu. Pak přejdete na létání s velkými depower draky určenými k jízdě. Naučíte se starty, přistání, využití síly draka pro jízdu a regulaci tahu. Druhý den už na vás čeká ta praktická část - ježdění na travních lyžích nebo boardu s kolečky (dle výběru). Po absolvování kurzu obdržíte certifikát o dosažené úrovni. Program zahrnuje: startovací manévr s drakem, rozjezdy, využívání síly draka, otočky, zastavení, jízda po větru, odhad větru a rychlosti, postavení, certifikát o dosažené úrovni. Podmínky Výborný zdravotní stav. Minimální váha u dětí do 10 let je 30 kg. Počasí K tomuto sportu je potřeba příznivý vítr a sníh. Čas Cca 5 hodin/den. Počet účastníků Kurz je určen pouze pro jednu osobu. Diváci Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat. Sezóna Po celý rok. V zimě jsou kurzy snowkitingu. Rezervace termínu Alespoň 3 týdny předem.

Parametry:

  • Doba trvání: 3 - 5 hod/den
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Adrenalin
  • Specifikace: Kurz kitingu
  • Město: Praha 22

Potřebujete další informace ke zboží Kurz kitingu Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

20 dalších produktů ve stejné kategorii: