Degustační menu v restauraci Sunset - Počet osob: 2, Lokalita: Jihomoravský kraj, Typ zážitku: Gastronomické zážitky

A0:730-7898-11 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Luxusní pětichodové menu v restauraci Sunset a k tomu výhled od stolu přímo na historické centrum Brna a Špilberk? Tak přesně o tom je...

Více informací:Cena: 1 498 Kč

Více informací:

Zážitek: Degustační menu v restauraci Sunset - Degustace jídla a alkoholu - Cool Zážitky .cz

Degustační menu v restauraci Sunset

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: Doba trvání je individuální
  • Počet účastníků zážitku: 2 osoby
  • Lokalita konnání: Jihomoravský kraj
  • Druh zážitku: Gastronomické zážitky
  • Specifikace: Degustační menu
  • Město: Brno


Zážitek program:
Luxusní pětichodové menu v restauraci Sunset a k tomu výhled od stolu přímo na historické centrum Brna a Špilberk? Tak přesně o tom je tento zážitek. Chuťové pohárky se můžou již natřásat, protože restaurace vaří z čerstvých a sezónních surovin, takže o kvalitu jídla se bát nikdo rozhodně nemusí. Třešničkou na dortu je příjemný personál, který se s radostí postará o veškerý komfort během podávání degustačního menu. Po tomto zážitku bude každý odcházet nejen s naplněným břichem, ale také s širokým úsměvem na tváři. A protože ve dvou se to lépe táhne, tak je požitek určen pro dvě osoby. Prostě póóóóhoda! Příklad degustačního menu: Studený předkrm - 30g Hovězí tataráček z vyzrálé svíčkové s lanýžovým olejem, panchetový chips, žloutek z křepelčího vejce. Polévka - Kulajda s křepelčím vejcem, koprové pesto. Teplý předkrm - 100g Raviola plněné ricottou a baby špenátem omáčka z pečených paprik se šalvějí, parmazán. Hlavní chod - 75g Jelení hřbet „Wellington“ plněný houbovou směsí s bylinkami, balený v sušené šunce a listovém těstě, batátové pyré s ořechovým sirupem. Dezert - 100g Čokoládový fondant s pralinkou bílé čokolády, jahodové coulis, limetový sorbet.

Zařazení zážitku: Zážitky | Gurmán | Degustace jídla a alkoholu


Potřebujete další informace k zážitku Degustační menu v restauraci Sunset ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

10 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.