Zážitek : Degustace rumů Praha - Doba trvání: cca 1-2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

TS796 (pro objednávky)

Nové

Program Degustace těch nejlepších rumů z celého světa probíhá ve stylovém jazzovém klubu v Praze. U degustování to ale nekončí, každý si...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 990 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Degustace rumů Praha
Doba trvání: cca 1-2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Degustace těch nejlepších rumů z celého světa probíhá ve stylovém jazzovém klubu v Praze. U degustování to ale nekončí, každý si poslechne poutavý výklad o jednotlivých vzorcích, dozví se zajímavosti z historie, jak se tradičně rum vyrábí a samozřejmě i nějaké ty perličky z této oblasti. Degustace trvá zhruba dvě hodiny a je určena pro jednu osobu. Pohodlně se usaďte, skleničku do levé ruky, doutník do pravé a vychutnejte si atmosféru! Jaké rumy bude gentleman ochutnávat? Ultimatum Infinitum - výjimečný Karibský rum, který je směsí minimálně 12letých rumů z Guayany, Trinidadu a Jamajky. Bumbu – rum vyrobený z cukrové třtiny pěstované na 8 různých pečlivě vybíraných místech. Tento rum je novinkou na trhu. Hispánico „elixír“ – tento rumový elixír, míchaný z rumů pocházejících výhradně z hispánských oblastí má nenapodobitelnou chuť a aroma vznikající při maceraci s unikátními směsi bylin, sušenými hrozny, exotickým ovocem a dalšími příměsi. Dos maderas 5+5 – rum, který nejprve zraje 5 let v Karibiku v sudech po bourbonu a následně 5 let ve Španělsku v dubech po sherry. Tabu premium – výběrový rum z Dominikánské republiky s příjemným aroma vanilky a kokosu.

Parametry:

  • Doba trvání: cca 1-2 hodiny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Gastronomické zážitky
  • Specifikace: Řízená ochutnávka rumů (jazz club)
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Degustace rumů Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

13 dalších produktů ve stejné kategorii: