Degustace whisky Praha - Doba trvání: 1-2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:657-8179-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Řízená degustace světových whisky vedena profesionálem na slovo vzaté je ideálním programem pro každého gentlemana. 1 až 2 hodiny...

Více informací:



Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.



Cena: 990 Kč

Více informací:

Zážitek: Degustace whisky praha - Degustace jídla a alkoholu - Cool Zážitky .cz

Degustace whisky Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1-2 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Gastronomické zážitky
  • Specifikace: Degustace whisek (pro 1 os) Praha
  • Město: Praha


Zážitek program:
Řízená degustace světových whisky vedena profesionálem na slovo vzaté je ideálním programem pro každého gentlemana. 1 až 2 hodiny plné úžasné chuti, vůně a zajímavých informací o těch nejlepších světových whisky. Každý si užije paráááádní večer, ochutná 5 vzorků vybraných světových whisky z těch nejlepších palíren a dozví se, co dokáže zrání v dřevěných sudech. A co se bude ochutnávat? Laphroaig 10y – Tradiční skotská single malt whisky z oblasti Islay s velice charakteristickou chutí, kterou si zamilujete. Monkey Shoulder – Tato míchaná skotská whisky má velice zvláštní název, v překladu „opičí rameno\". Jedině u nás na degustaci se dozvíte, proč je tomu tak. Glenfiddich 15y – Patnáctiletá skotská single malt whisky, která není filtrovaná z;a studena. Teeling „rum cask“ - Tato malá dávka irské blended whiskey zraje v sudech po rumu, toto zrání whiskey dodává jedinečnou chuť. Maker´s Mark – Na závěr degustace se přesunete z;a oceán do Ameriky a ochutnáte tradiční bourbon.

Zařazení zážitku: Zážitky | Gurmán | Degustace jídla a alkoholu


Potřebujete další informace k zážitku Degustace whisky Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

10 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.