Zážitek : Fotografem za 2 dny - Doba trvání: 2 dny (12 výukových hodin), Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj

TS218 (pro objednávky)

Nové

Program Kurz je určen pro všechny, kterým fotoaparát přirostl k ruce. Během 12ti výukových hodin, které jsou rozloženy do dvou dnů se každý...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 2 390 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Fotografem za 2 dny
Doba trvání: 2 dny (12 výukových hodin), Počet osob: 1, Lokalita: Moravskoslezský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Kurz je určen pro všechny, kterým fotoaparát přirostl k ruce. Během 12ti výukových hodin, které jsou rozloženy do dvou dnů se každý nadšenec dozví, jak přejít z automatického režimu do toho manuálního. Také se dozví, jak pracovat s clonou, expozicí a hloubkou ostrosti. Teorie je samozřejmě základ, ale u té to neskončí. Tady je důležitá i praxe, které bude víc než dost! Celý kurz vede profesionální fotograf, který bude vždy k ruce a bude připraven na zvídavé otázky. Poradí i své tipy a triky, tak aby fotky z příští dovolené byly bezchybné. Během kurzu se fotograf naučí jak správně zachytit portrét, krajinu, zátiší nebo třeba i skupinovou fotku. Během tohoto kurzu se každý naučí základy od A do Z! Co by každý fotograf měl vědět? V ceně kurzu je zahrnut i blok a psací potřeby. Každý účastník po absolvování dostane osvědčení s celostátní platností. Vlastní fotoaparát je výhodou, ale je možné i zapůjčení. Pokud fotograf chce přístroj zapůjčit, je nutné to uvést při rezervaci.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 dny (12 výukových hodin)
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Moravskoslezský kraj
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Kurz fotografování
  • Město: Ostrava

Potřebujete další informace ke zboží Fotografem za 2 dny ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: