Zážitek : Kurz fotografie dětí - Doba trvání: 1 den, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS725 (pro objednávky)

Nové

Program Dárek ideální jak pro rodiče, tak pro začínajícího fotografa. Děti jsou krásné a také překvapivě fotogenické. Krásné fotky dětí...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 1 800 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Kurz fotografie dětí
Doba trvání: 1 den, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Dárek ideální jak pro rodiče, tak pro začínajícího fotografa. Děti jsou krásné a také překvapivě fotogenické. Krásné fotky dětí však nemusí vznikat jenom v ateliéru pod profesionálními světly a s profi vybavením. Nádherná fotografie se dá udělat i doma na koberci obyčejným kompaktním fotoaparátem. Na tomto kurzu se fotografové naučí, jak správně fotit ty nejmenší, aby pak byly fotky do rodinných alb jako malované! V kurzu se naučí: seznámení se základními druhy světla a jak s nimi pracovat, z jakého úhlu je nejlepší děti fotit, výběr správného místa i nejlepší barevné kombinace oblečení, komunikace s dětmi - jak jim udělat focení zábavné, vyzkoušení si probrané teorie v praxi s pomocí profesionálního fotografa, jak nastavit fotoaparát, aby děti vypadaly na fotografiích co nejpřirozeněji A spoustu dalších užitečných triků! Tak děti, sýýýýýr!

Parametry:

  • Doba trvání: 1 den
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Kurz fotografie dětí
  • Město: Brno

Potřebujete další informace ke zboží Kurz fotografie dětí ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

27 dalších produktů ve stejné kategorii: