Zážitek : Kurz úpravy fotografií Praha - Doba trvání: 1 den, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

TS770 (pro objednávky)

Nové

Program Kurz úpravy fotografií v Zoner Pohoto Studio je ideální variantou pro amatérského i zkušenějšího fotografa. Během jednoho dne se...

Více informací:




Dostupnost: Zážitek je dostupný



Zážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 1 800 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Kurz úpravy fotografií Praha
Doba trvání: 1 den, Počet osob: 1, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Kurz úpravy fotografií v Zoner Pohoto Studio je ideální variantou pro amatérského i zkušenějšího fotografa. Během jednoho dne se naučí v komplexním českém programu efektivně pracovat s fotografiemi. Program Zoner Photo Studio je rychlý a intuitivní. Fotografie budete umět retušovat, oříznout, upravit expozici, barvy, kontrast a mnoho dalších věcí. Program zahrnuje: práce v modulu Správce, Prohlížeč, Editor, popisy snímů, EXIF informace, klíčová slova a jejich využití, změna rozměrů a objemu snímku, práce s měřítkem, ořez snímků v různých poměrech (zlatý řez a třetiny), náprava šikmých horizontů, zesvětlení a ztmavení snímků, zlepšení kontrastu, úrovně, křivky, expozice, doostření snímků, indexy, šablony pro tisk, kalendáře, přechodový filtr, tilt-shift efekt a mnoho dalšího.

Parametry:

  • Doba trvání: 1 den
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Úprava fotografií v Zoner Photo Studiu
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Kurz úpravy fotografií Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

27 dalších produktů ve stejné kategorii: