Zážitek : Kurz úpravy fotografií - Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS781 (pro objednávky)

Nové

Program Ve víkendovém certifikovaném kurzu se každý účastník naučí ovládat krále mezi editačními programy – Adobe Photoshop, v...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 3 981 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Kurz úpravy fotografií
Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Ve víkendovém certifikovaném kurzu se každý účastník naučí ovládat krále mezi editačními programy – Adobe Photoshop, v nejnovější verzi CC. Zkušený lector vysvětlí, jak vytvářet a upravovat grafiku tak, aby každý nadšenec výslednou práci využil například v reklamě nebo v grafických studiích, ale i doma při úpravě vlastních fotografií z dovolené. V ceně kurzu je zahrnuta i studijní příručka Adobe Photoshop. Program zahrnuje: základní pojmy - rastrová vs. vektorová grafika, rozlišení, využití klávesových zkratek pro urychlení práce, použití a tvorba barevných přechodů, režimy prolnutí vrstev, práce s histogramem, využití masek a maskování při úpravách fotografií a koláží, retušovací nástroje, kolorování černobílých fotografií, obrovská dávka triků a tipů.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 dny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Úprava fotografií v Adobe Photoshop
  • Město: Brno

Potřebujete další informace ke zboží Kurz úpravy fotografií ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: