Den golfu - Doba trvání: 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Plzeňský kraj

A0:17-4160-6 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Profesionální trenér se postará o to, aby se budoucí golfista dozvěděl veškeré zásady tohoto sportu. Výuka je individuální a zahrnuje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 129 Kč

Více informací:

Zážitek: Intenzivní trénink golfu - Golf - Cool Zážitky .cz

Intenzivní trénink golfu

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 4 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Plzeňský kraj
  • Druh zážitku: Sport
  • Specifikace: Exkluzivní den s golfem
  • Město: Plzeň


Zážitek program:
Profesionální trenér se postará o to, aby se budoucí golfista dozvěděl veškeré zásady tohoto sportu. Výuka je individuální a zahrnuje základy držení hole, švihu či odpalu. Sportovec si užije i volný vstup na tréninkové plochy (chipping, driving, putting). Součástí je zapůjčení; golfového vybavení. Výuka s trenérem trvá dvě hodiny a po skončení výuky je možné pokračovat v tréninku individuálně. Není nutná zelená karta ani handicap. V areálu je k dispozici restaurace, v které po hře proběhne oběd. Sportovní zážitek se koná v Plzni a je určen pro jednu osobu. Co by měl mít golfista na sobě? Říká se, že není špatné oblečení pro golf, je jen špatně oblečený golfista. Proto nestačí dodržovat jen zásady golfové etikety, ale také zvolit počasí v ohledu na počasí. Muži rozhodně na sobě nesmějí mít džíny. Doporučuje se tričko s límečkem. Pro ženy jsou přípustné i krátké kalhoty či volná sukně, která je alespoň do poloviny stehen. Je také nutná specializovaná golfová obuv nebo alespoň pevná sportovní obuv. V žádném případě otevřené boty či boty na podpatku.

Zařazení zážitku: Zážitky | Sport | Golf


Potřebujete další informace k zážitku Intenzivní trénink golfu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

3 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.