Jízda Hummerem H2 - Doba trvání: 10+20 minut jízdy, Počet osob: 1 řidič, Lokalita: Zlínský kraj

A0:2-7836-13 (pro objednávky)

Nové

Jízda Hummerem je dokonalý zážitek pro každého muže. Program Prvních 10 minut bude řídit profi instruktor, aby měl borec možnost všechno...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 599 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Jízda Hummerem H2
Doba trvání: 10+20 minut jízdy, Počet osob: 1 řidič, Lokalita: Zlínský kraj - Cool Zážitky .cz

Jízda Hummerem je dokonalý zážitek pro každého muže. Program Prvních 10 minut bude řídit profi instruktor, aby měl borec možnost všechno dostatečně prozkoumat a zjistil, čeho všeho je tohle zvíře na čtyřech kolech schopné. Pak už ale přebírá řízení chlapák a je to jen na něm. Co všechno se dá stihnout za 20 minut řízení Hummera H2? Výmoly, jámy, nakloněná rovina, bláto...Tohle budou neskutečné vzpomínky. Huráááá na to! Co by měl každý borec před jízdou vědět? Spolujezdci musí být minimálně 12 let. Pro absolvování zážitku je nutné předložit platný řidičský průkaz sk. B a občanský průkaz. V ceně zážitku jsou zahrnuty pohonné hmoty.

Parametry:

  • Doba trvání: 10+20 minut jízdy
  • Počet osob: 1 řidič
  • Lokalita: Zlínský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Hummer H2
  • Město: Boršice

Potřebujete další informace ke zboží Jízda Hummerem H2 ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

1 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.