Zobrazit větší

Víkend na plachetnici -

A0:628-8953-7 (pro objednávky)

Nové

Vítr v zádech, šplouchání vody o boky lodi, parta kamarádů nebo rodina – to zní jako sen každého kapitána! Může se však vyplnit, a nemusí...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 100 Kč

Více informací:

Zážitek: Víkend na plachetnici - Jachting - Cool Zážitky .cz

Víkend na plachetnici

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 3 dny
  • Počet osob: 1 - 4 osoby
  • Lokalita: Jihočeský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Plachtění na Lipně - s kajutou
  • Město: Lipno
  • Pro koho je určený: Pro muže


Vítr v zádech, šplouchání vody o boky lodi, parta kamarádů nebo rodina – to zní jako sen každého kapitána! Může se však vyplnit, a nemusí se z;a ním ani jezdit k moři do zahraničí. Kdepak, připravená plachetnice čeká v Lipně jenom na toho pravého dobrodruha. Tahle plavba lodí se dá zmáknout i bez kapitánského průkazu. V přístavu totiž budoucího kapitána čeká školení od zkušeného kapitána. Vysvětlí mu, jak ovládat loď, a předá mu řadu jachtařských zkušeností. K dispozici je jedna z plachetnicí: Jeanneau Flirt nebo Sun Way 20, každá je pro čtyři osoby. No, a může se vyrazit! Celou posádku čekají tři neuvěřitelné dny plné větru v zádech, kormidlování, ale také opalování se na palubě a spaní pod hvězdami nebo v luxusní kajutě. Tak si držte čepice, dámy a pánové, vyráááážíme! Co by měl kapitán vědět? Při přebírání lodi se skládá vratná kauce 5.000 Kč. Na palubu není možné z hygienických důvodů brát s sebou psa. Dodržujeme přísné hygienické standardy. S sebou potřebujete také spacák nebo deku. V ceně je 5 litrů pohonných hmot (plachetnice má přívěsný motor), nad toto množství se doplácí - motor má spotřebu 2 litry na hodinu, tj. 70 Kč/hod.

Zařazení zážitku: Zážitky | Sport | Jachting


Potřebujete další informace k zážitku Víkend na plachetnici ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

5 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.