Zážitek : Víkend na plachetnici - Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1 - 4, Lokalita: Jihočeský kraj

TS530 (pro objednávky)

Nové

Program Vítr v zádech, šplouchání vody o boky lodi, parta kamarádů nebo rodina – to zní jako sen každého kapitána! Může se však vyplnit, a...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 899 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Víkend na plachetnici
Doba trvání: 2 dny, Počet osob: 1 - 4, Lokalita: Jihočeský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Vítr v zádech, šplouchání vody o boky lodi, parta kamarádů nebo rodina – to zní jako sen každého kapitána! Může se však vyplnit, a nemusí se za ním ani jezdit k moři do zahraničí. Kdepak, připravená plachetnice čeká v Lipně jenom na toho pravého dobrodruha. Tahle plavba lodí se dá zmáknout i bez kapitánského průkazu. V přístavu totiž budoucího kapitána čeká školení od zkušeného kapitána. Vysvětlí mu, jak ovládat loď, a předá mu řadu jachtařských zkušeností. K dispozici je jedna z plachetnicí: Jeanneau Flirt, FFA 20 nebo Sun Way 20, každá je pro čtyři osoby. No, a může se vyrazit! Celou posádku čekají dva neuvěřitelné dny plné větru v zádech, kormidlování, ale také opalování se na palubě a spaní pod hvězdami nebo v luxusní kajutě. Tak si držte čepice, dámy a pánové, vyráááážíme! Co by měl kapitán vědět? Při přebírání lodi se skládá vratná kauce 5.000 Kč. Na palubu není možné z hygienických důvodů brát s sebou psa. Dodržujeme přísné hygienické standardy. S sebou potřebujete také spacák nebo deku.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 dny
  • Počet osob: 1 - 4
  • Lokalita: Jihočeský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Plachtění na Lipně - s kajutou
  • Město: Lipno

Potřebujete další informace ke zboží Víkend na plachetnici ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

8 dalších produktů ve stejné kategorii: