Zážitek : Závodní den se supersporty - Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

TS1015 (pro objednávky)

Nové

Program Rychláááá jízda, adrenalin v krvi a pocit opravdového závodníka. Je živější Subaru Impreza WRX STI s 350 koňmi pod kapotou, nebo...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 2 999 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Závodní den se supersporty
Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj, Typ zážitku: Auto-moto - Cool Zážitky .cz

Program Rychláááá jízda, adrenalin v krvi a pocit opravdového závodníka. Je živější Subaru Impreza WRX STI s 350 koňmi pod kapotou, nebo Mitsubishi Lancer EVO, které ukrývá 500 koní? Není nic jednoduššího než to otestovat na vlastní kůži! Darujte tento boží zážitek. Na uzavřeném polygonu v Brně jsou tyto dva supersporty připraveny objet 3 + 3 kola. Měli byste vědět Před jízdou se podepisuje smlouva o pronájmu vozidla a předávací protokol. Ve voze jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ze zážitku je možné pořídit videozáznam. Na místě lze dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč. V ceně jsou započítané pohonné hmoty. Doprovod má vstup do areálu zdarma.Ve vozech lze mít až 2 spolujezdce za poplatek 299 Kč/osoba. Tento poplatek se platí na místě. Během roku jsou vypsané pouze 2 termíny (30.06.2018, 11.08.2018), kterým je nutné se přizpůsobit.

Parametry:

  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: 3 + 3 kola na okruhu
  • Město: Brno

Potřebujete další informace ke zboží Závodní den se supersporty ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

27 dalších produktů ve stejné kategorii: