Zážitek : Motorky na závodním okruhu - Doba trvání: 60 minut, Počet osob: 1 osoba, Lokalita: Pardubický kraj

TS1146 (pro objednávky)

Nové

Program Náklon na jednu stranu, náklon na druhou… A spousta nebezpečně vypadajících kousků. To je pohled, který se většině vybaví, když se...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 5 079 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Motorky na závodním okruhu
Doba trvání: 60 minut, Počet osob: 1 osoba, Lokalita: Pardubický kraj - Cool Zážitky .cz

Program Náklon na jednu stranu, náklon na druhou… A spousta nebezpečně vypadajících kousků. To je pohled, který se většině vybaví, když se řekne \"motorky na závodní trati\". Nám se ale vybaví perfektní zážitek pro všechny motorkáře, ať už začátečníky, pokročilé, nebo jenom motorkové nadšence. Daný drsňák zažije jedinečný zážitek, během kterého si na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě bude mít možnost vyzkoušet jízdu na pěti parádně nadupaných motorkách KTM. Bude mít opravdu na výběr! Budou tam totiž například tyto krásky: KTM 1290 Super Adventure R - prostě boží mašina z roku 2017 s výkonem celých 158 HP (118kW) a suchou hmotností 218 kg. KTM 1290 Super Duke GT - největší dělo z nabídky, tenhle stroj má výkon 170 HP (127 kW) a váží 205 kg. Pecka. motard KTM EXC 500 (na 17ti palcových motardových kolech) - motard z roku 2016 s výkonem 58 HP (43kW) a suchou hmotností 111,5 kg. elektrické KTM Freeride E-XC- akční mašina s výkonem 21 HP (16kW) vážící 97 kg. KTM Duke 690 R - kráska s výkonem 72 HP (54kW) vážící 150 kg. Nejen, že si užije nezapomenutelnou jízdu na motorce, ale potěší i doprovod. Motorkáři jsou totiž zatraceně sexy.

Parametry:

  • Doba trvání: 60 minut
  • Počet osob: 1 osoba
  • Lokalita: Pardubický kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Závodní okruh - 5 motocyklů
  • Město: Vysoké Mýto

Potřebujete další informace ke zboží Motorky na závodním okruhu ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

1 dalších produktů ve stejné kategorii: