Zážitek : Jízda na okruhu v Ariel Atom Vysočina - Doba trvání: 7 kol, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

TS1187 (pro objednávky)

Nové

Program Po příjezdu na místo absolvujete krátkou instruktáž o tom, jak Ariel Atom 3.5. vlastně funguje a také různé rady, jak si jízdu v něm...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 5 790 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Jízda na okruhu v Ariel Atom Vysočina
Doba trvání: 7 kol, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina - Cool Zážitky .cz

Program Po příjezdu na místo absolvujete krátkou instruktáž o tom, jak Ariel Atom 3.5. vlastně funguje a také různé rady, jak si jízdu v něm co nejvíce užít. Jízdy probíhají na letištním okruhu, který je 2 km dlouhý. Čekají vás na něm kratší rovinky, ale také technické úseky a zatáčky. Po celou dobu jízdy s vámi bude zkušený instruktor na místě spolujezdce, který je připraven vám se vším poradit, abyste si jízdu co nejvíce užili. Program zahrnuje: 7 kol na okruhu na místě řidiče pohonné hmoty videozáznam z jízdy instruktáž služby zkušeného instruktora po celou dobu jízdy zapůjčení ochranné přilby, rukavic, kukly a jezdeckých bot Rezervace termínu Termín je možné zrušit 5 dní před konáním zážitku bezplatně, 4-2 dny předem se platí storno poplatek 30% z ceny a 1 den předem (nebo v daný den) se platím poplatek 50% z ceny zážitku. Dodavatel si vyhrazuje právo termín zrušit z technických důvodů - vždy poté vám bude nabídnut termín náhradní.

Parametry:

  • Doba trvání: 7 kol
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Vysočina
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: PILOT - řízení Ariel Atom na okruhu + videozáznam
  • Město: Kámen

Potřebujete další informace ke zboží Jízda na okruhu v Ariel Atom Vysočina ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

27 dalších produktů ve stejné kategorii: