Zážitek : Jízda ve formuli Vysočina - Doba trvání: 7 kol, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

TS1191 (pro objednávky)

Nové

Program Dva kilometry dlouhý okruh na letišti v obci Kámen bude vaše nové vysněné hřiště, kde si vyzkoušíte závratné zrychlení z nuly na...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 5 790 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Jízda ve formuli Vysočina
Doba trvání: 7 kol, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina - Cool Zážitky .cz

Program Dva kilometry dlouhý okruh na letišti v obci Kámen bude vaše nové vysněné hřiště, kde si vyzkoušíte závratné zrychlení z nuly na 100 za 3,5 vteřiny a to s formulí Renault 2.0. Čeká na vás rychlé proškolení ovládání tohoto stroje, následně si obléknete ochranné pomůcky a poté už vyrazíte na 7 okruhů. Navíc vznikne videozáznam z vaší pekelné jízdy, kterým se určitě rád pochlubíte všem kámošům. Těšte se, protože tohle opravdu nebude klasická nedělní vyjížďka. Co by měl každý závodník vědět? Před samotnou jízdou každý účastník podepisuje čestné prohlášení, ve kterém stvrzuje, že byl poučen o bezpečnostních pravidlech a bere tak na sebe zodpovědnost za případné způsobené škody při neuposlechnutí pokynů instruktora. Termín je možné zrušit 5 dní před konáním, bez nároku na storno. V případě zrušení 4 - 2 dny předem se účtuje 30% storno a zrušení jeden den před či v den konání je zpoplatněno 50 %. Organizátor si vyhrazuje právo zrušit termín z technických důvodů. V takovém případě vám bude nabídnut nový termín.

Parametry:

  • Doba trvání: 7 kol
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Vysočina
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: PILOT - jízda ve formuli Renault 2.0. + videozáznam
  • Město: Kámen

Potřebujete další informace ke zboží Jízda ve formuli Vysočina ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

27 dalších produktů ve stejné kategorii: