Zobrazit větší

Jízda ve formuli Vysočina -

A0:624-9850-8 (pro objednávky)

Nové

Dva kilometry dlouhý okruh na betonové runway na letišti v obci Kámen bude vaše nové vysněné hřiště. Budete si moct vyzkoušet závratné...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 4 490 Kč

Více informací:

Zážitek: Jízda ve formuli Vysočina - Jízda na okruhu - Cool Zážitky .cz

Jízda ve formuli Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 5 kol
  • Počet osob: 1 osoba
  • Lokalita: Vysočina
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: START - jízda ve formuli F4 Mygale
  • Město: Pelhřimov - Kámen
  • Pro koho je určený: Pro muže


Dva kilometry dlouhý okruh na betonové runway na letišti v obci Kámen bude vaše nové vysněné hřiště. Budete si moct vyzkoušet závratné zrychlení z nuly na 100 z;a 3,8 vteřiny a to s formulí F4 Mygale. Čeká na vás rychlé proškolení ovládání tohoto stroje, následně si obléknete ochranné pomůcky a poté už vyrazíte na 5 okruhů. Těšte se, protože tohle opravdu nebude klasická nedělní vyjížďka. Parametry Mygale F4 - objem motoru: 1990 cm3 - max. výkon: 160 koní - max. točivý moment: 220 Nm - hmotnost 570 kg - sekvenční převodovka (řazení pádly) - zrychlení 0-100 km/h: 3,8 sekundy Co by měl každý závodník vědět? Před samotnou jízdou každý účastník podepisuje čestné prohlášení, ve kterém stvrzuje, že byl poučen o bezpečnostních pravidlech a bere tak na sebe zodpovědnost z;a případné způsobené škody při neuposlechnutí pokynů instruktora. Termín je možné zrušit 5 dní před konáním, bez nároku na storno. V případě zrušení 4 - 2 dny předem se účtuje 30% storno a zrušení jeden den před či v den konání je zpoplatněno 50 %. Organizátor si vyhrazuje právo zrušit termín z technických důvodů. V takovém případě vám bude nabídnut nový termín.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Jízda na okruhu


Potřebujete další informace k zážitku Jízda ve formuli Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

3 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.