Jízda ve Ferrari na okruhu - Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

A0:417-8107-2 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Naskočit do nablýskané káry, parádně se usadit, připoutat a jedeme! Zážitek začíná informováním o okruhu a vozidle. Poté už se...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 815 Kč

Více informací:

Zážitek: Jízda ve Ferrari na okruhu - Jízda na okruhu - Cool Zážitky .cz

Jízda ve Ferrari na okruhu

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Jízda ve Ferrari 488 spider na okruhu (1 okruh)
  • Město: Příbram


Zážitek program:
Naskočit do nablýskané káry, parádně se usadit, připoutat a jedeme! Zážitek začíná informováním o okruhu a vozidle. Poté už se skáče do auta a je jen na závodníkovi, zda bude chtít usednout z;a volant, nebo to přenechá profesionálnímu řidiči a užije si to na místě spolujezdce. Adrenalinová jízda probíhá ve Ferrari 488 Spider, které dokáže vystartovat z nuly na sto z;a tři sekundy. Jízda se uskuteční v Příbrami a cena zahrnuje zapůjčení; vozidla na jeden okruh. Uzavírání smluv a skládání vratné aukce není nutné. Tohle bude pořáááádná jízda! Ferrari 488 Spider maximální výkon 492 kW při 8000 ot/min, zrychlení z 0 na 100 km/hod z;a 3,0 s, maximální ryhclost 325 km/hod.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Jízda na okruhu


Potřebujete další informace k zážitku Jízda ve Ferrari na okruhu ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

2 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.