Zážitek : Závodní den se supersporty - Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

TS936 (pro objednávky)

Nové

Program Naskočit do auta, připoutat a jde se na pořádný závodění! Která kára je živější? Subaru Impreza WRX STI nebo Mitsubishi Lancer Evo?...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 2 999 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Závodní den se supersporty
Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto - Cool Zážitky .cz

Program Naskočit do auta, připoutat a jde se na pořádný závodění! Která kára je živější? Subaru Impreza WRX STI nebo Mitsubishi Lancer Evo? Závodník si vyzkouší, jak to sviští v autě s 500ti koňmi pod kapotou na uzavřeném polygonu na letišti v Mnichově Hradišti. K dispozici jsou tyto dva sporťáky a to každý na 6 kol. Do sporťáku je možné si vzít až 2 spolujezdce za poplatek 299 Kč na osobu, který se zaplatí až na místě. K dispozici je také dokoupení dalších jízd a to za cenu 300 Kč za jedno kolo nebo 500 Kč za rychlostní sprint. Co by měl závodník vědět? Před jízdou se podepisuje smlouva o pronájmu vozidla a předávací protokol. Ve voze jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ze zážitku je možné pořídit videozáznam. Na místě lze dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč. V ceně jsou započítané pohonné hmoty.

Parametry:

  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Středočeský kraj
  • Typ zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: 6 + 6 kol na okruhu
  • Město: Březina

Potřebujete další informace ke zboží Závodní den se supersporty ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

27 dalších produktů ve stejné kategorii: