Jízda v tanku VT 55 - Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

A0:139-7208-2 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Který chlap by si nepřál ovládnout pořáááádný stroj? Teď je tady ta možnost a to přímo v tanku VT 55! Tento vyprošťovací tank je...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 11 799 Kč

Více informací:

Zážitek: Jízda v tanku VT 55 - Jízda tankem - Cool Zážitky .cz

Jízda v tanku VT 55

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: Řízení tanku VT 55
  • Město: Milovice


Zážitek program:
Který chlap by si nepřál ovládnout pořáááádný stroj? Teď je tady ta možnost a to přímo v tanku VT 55! Tento vyprošťovací tank je osazen dvanáctiválcovým motorem o objemu 38 880 ccm a výkonu 426kW/580k při 2000 otáček/min. Hmotnost produktu vozidla je 35 tun. Zážitek program:
ve Středočeském kraji zahrnuje: půjčení oblečení (kalhoty, bunda, kukla), prohlídku bojové techniky, teoretickou přednášku o funkčnosti a systému řízení offroadu, půlhodinový pronájem vozidla, kdy 5 minut řídí instruktor a poté 25 minut účastník, po celou dobu profesionální dozor instruktora, spotřebu nafty, památeční diplom.

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Jízda tankem


Potřebujete další informace k zážitku Jízda v tanku VT 55 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.