Bojový tank T-55 nebo T-72 - Počet osob: 1 řidič, Lokalita: Středočeský kraj, Typ zážitku: Auto-moto

A0:140-5157-2 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Řízení bojového tanku T-55 drsným terénem je ten pravý dárek pro chlapa s touhou po síle a adrenalinu, a se zálibou v pořádných...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 22 999 Kč

Více informací:

Zážitek: Řízení obrněného bojového tanku T-55 - Jízda tankem - Cool Zážitky .cz

Řízení obrněného bojového tanku T-55

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Počet účastníků zážitku: 1 řidič
  • Lokalita konnání: Středočeský kraj
  • Druh zážitku: Auto-moto
  • Specifikace: T-55 Standard
  • Město: Milovice


Zážitek program:
Řízení bojového tanku T-55 drsným terénem je ten pravý dárek pro chlapa s touhou po síle a adrenalinu, a se zálibou v pořádných mašinách. Díky tomuto zážitku se nadšenec na chvíli stane tankistou a ovládne obrněný tank T-55. A navíc si jako spolujezdce s sebou může vzít nějakého kámoše, který s ním bude sdílet nadšení! Zážitek zahrnuje: půjčení oblečení (kalhoty, bunda, kukla), prohlídku bojové techniky, teoretickou přednášku o funkčnosti a systému řízení, půlhodinový pronájem vozidla (včetně neustálé přítomnosti zkušeného instruktora a spotřeby nafty), památeční diplom. Tento zážitek je určen pro 1 osobu. Je možné, že v tanku budou i další osoby jako spolujezdci. Pokud chcete mít tank pouze pro sebe, objednejte si exkluzivitu. Je možné dokoupit k řízení i poukaz pro 1 spolujezdce z;a cenu 930 Kč, pro 2 osoby z;a cenu 1400 Kč (uveďte při objednávce do poznámky).

Zařazení zážitku: Zážitky | Auto-moto | Jízda tankem


Potřebujete další informace k zážitku Řízení obrněného bojového tanku T-55 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.