Zážitek : Lambo vs. Ferrari - Doba trvání: 40 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj

TS1392 (pro objednávky)

Nové

Program Lambo vs Ferrárko. Dvě největší ikony automobilového světa se setkají v nelítostném souboji. Darujte mu možnost vyzkoušet si obě...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 796 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Lambo vs. Ferrari
Doba trvání: 40 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Středočeský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Lambo vs Ferrárko. Dvě největší ikony automobilového světa se setkají v nelítostném souboji. Darujte mu možnost vyzkoušet si obě káry na vlastní kůži a rozhodnout jednou pro vždy, která z nich je lepší. Bude to Lamborghini Gallardo nebo Ferrari 458 Italia? V každém autě je naplánovaná trasa na 16 km, což odpovídá zhuba 15 - 20 minutám jízdy. Kombinace běžné jízdy na pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a jízdy po letištní ploše dlouhé 3 km, to je jedinečná příležitost vyzkoušet maximální výkon a rychlost obou těchhle italských dravců. Maximálka dosahuje až 300 km/h, to už je něco! Měli byste vědět Před jízdou se podepisuje smlouva o pronájmu vozidla a předávací protokol. Ve voze jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ze zážitku je možné pořídit videozáznam v ceně 449 Kč. Na místě lze dokoupit zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399 Kč. V ceně jsou započítané pohonné hmoty.

Parametry:

  • Doba trvání: 40 minut
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Středočeský kraj
  • Typ zážitku: Sport
  • Specifikace: Lamborghini vs Ferrari + sprint na letišti
  • Město: Loukov

Potřebujete další informace ke zboží Lambo vs. Ferrari ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

23 dalších produktů ve stejné kategorii: