Zážitek : Koncert u Vás doma Praha - Doba trvání: 1 hodina, Počet osob: Pro Vás a Vaše hosty, Lokalita: Praha

TS174 (pro objednávky)

Nové

Program Dárek jako malovaný pro každého milovníka doma. Koncert u vás doma je výjimečným zážitkem, který ocení I parta přátel, která bude...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 5 000 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Koncert u Vás doma Praha
Doba trvání: 1 hodina, Počet osob: Pro Vás a Vaše hosty, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Dárek jako malovaný pro každého milovníka doma. Koncert u vás doma je výjimečným zážitkem, který ocení I parta přátel, která bude na tento neobyčejný večer pozvána. Na tomto projektu spolupracujeme výhradně s hudebníky, kteří již mají za sebou úspěšnou hudební kariéru, znáte je z médií, z pořadů jako je StarDance, SuperStar, z koncertních pódií, kde doprovázejí naše současné hvězdy či elity z divadel. Koncert trvá jednu hodinu. Co si sami volíte: hudební žánr si vybíráte následně, po zakoupení zážitku z našeho seznamu: lidová hudba (hraní, zpěv nebo bez zpěvu), instrumentální jazz (hraní bez zpěvu), klasická hudba (hraní bez zpěvu), hudbu francouzského jihu (hraní), mix žánrů (hraní). Měli byste vědět Místo konání je zvoleno Vámi. U Vás doma, na zahradě, možno volit i netradiční místa, kde se normálně nekoncertuje, pokud to okolnosti dovolí. Pro lokalitu Praha, Praha Východ a Praha Západ neúčtujeme dopravné. Pro ostatní lokality je účtováno dopravné živé hudby na místo a zpět v ceně 5,- Kč/km z Prahy.

Parametry:

  • Doba trvání: 1 hodina
  • Počet osob: Pro Vás a Vaše hosty
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Mini koncert - Solo
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Koncert u Vás doma Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

5 dalších produktů ve stejné kategorii: