Koncert u Vás doma Praha - Doba trvání: 1 hodina, Počet osob: Pro Vás a Vaše hosty, Lokalita: Praha

A0:521-5517-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Dárek jako malovaný pro každého milovníka doma. Koncert u vás doma je výjimečným zážitkem, který ocení I parta přátel, která bude...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 000 Kč

Více informací:

Zážitek: Koncert u Vás doma praha - Kurzy - Cool Zážitky .cz

Koncert u Vás doma Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 1 hodina
  • Počet účastníků zážitku: Pro Vás a Vaše hosty
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Mini koncert - Solo
  • Město: Praha


Zážitek program:
Dárek jako malovaný pro každého milovníka doma. Koncert u vás doma je výjimečným zážitkem, který ocení I parta přátel, která bude na tento neobyčejný večer pozvána. Na tomto projektu spolupracujeme výhradně s hudebníky, kteří již mají z;a sebou úspěšnou hudební kariéru, znáte je z médií, z pořadů jako je StarDance, SuperStar, z koncertních pódií, kde doprovázejí naše současné hvězdy či elity z divadel. Koncert trvá jednu hodinu. Co si sami volíte: hudební žánr si vybíráte následně, po zakoupení zážitku z našeho seznamu: lidová hudba (hraní, zpěv nebo bez zpěvu), instrumentální jazz (hraní bez zpěvu), klasická hudba (hraní bez zpěvu), hudbu francouzského jihu (hraní), mix žánrů (hraní). Měli byste vědět Místo konání je zvoleno Vámi. U Vás doma, na zahradě, možno volit i netradiční místa, kde se normálně nekoncertuje, pokud to okolnosti dovolí. Pro lokalitu Praha, praha Východ a praha Západ neúčtujeme dopravné. Pro ostatní lokality je účtováno dopravné živé hudby na místo a zpět v ceně 5,- Kč/km z Prahy.

Zařazení zážitku: Zážitky | Netradiční | Kurzy


Potřebujete další informace k zážitku Koncert u Vás doma Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

1 dalších zážitků ve stejné kategorii:

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.