Zážitek : Hudební dílna Praha - Doba trvání: 2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

TS180 (pro objednávky)

Nové

Program Umíte hrát na saxofon a uvítáte možnost dostat se hudebně dál? Klasické hodiny už vám nic nedávají? Pak je tento zážitek právě pro...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 3 340 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Hudební dílna Praha
Doba trvání: 2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Umíte hrát na saxofon a uvítáte možnost dostat se hudebně dál? Klasické hodiny už vám nic nedávají? Pak je tento zážitek právě pro Vás. Během dvou hodin v malé skupince lidí se pod dohledem úspěšného saxofonisty zlepšíte k nepoznání. Zaměříte se na dýchání, techniku, interpretaci, styly, frázování, tónové efekty, úvod do improvizace, blues. Odborník samozřejmě zodpoví i všechny vaše dotazy. Zážitek se koná v Praze a je určen pro jednu osobu. Co by měl saxofonista vědět? Základní znalost hry na hudební nástroj vítána, úroveň dílny bude přizpůsobena konkrétní skupině. Vlastní hudební nástroj není podmínkou, ale je lepší si ho přinést. Vhodné pro česky a nebo anglicky mluvící klienty (lektor má základní znalost anglického jazyka).

Parametry:

  • Doba trvání: 2 hodiny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Mistrovská dílna - Saxofon
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Hudební dílna Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

26 dalších produktů ve stejné kategorii: