Zážitek : Hudební workshop Praha - Doba trvání: 2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

TS190 (pro objednávky)

Nové

Program Umíte hrát, nebo alespoň zahrát pár not na příčnou flétnu? Uvažujete o tom, dostat se hudebně o trochu dál? Hledáte někoho, s kým...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 1 670 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Hudební workshop Praha
Doba trvání: 2 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Umíte hrát, nebo alespoň zahrát pár not na příčnou flétnu? Uvažujete o tom, dostat se hudebně o trochu dál? Hledáte někoho, s kým by jste rádi prodiskutovali možnosti svého dalšího rozvoje, na co se zaměřit a tak dále? Pak tento zážitek je tu právě pro Vás. Prožijete krásné okamžiky s hudbou. Dvě hodiny se pouze Vaší skupině bude věnovat profesionální, kariérně úspěšný flétnista, roky patřící do naší absolutní hudební špičky, znáte ho z TV, z muzikálů, z divadel, z četných nahrávek našich POP STARS atd. a hlavně z živých koncertů, zároveň je to aprobovaný pedagog s dlouholetou praxí. Zaměříte se na dýchání, interpretaci, techniku, styly, frázování, tónové efekty, úvod do improvizace, blues, odpovědi na Vaše dotazy. Úroveň workshopu bude přizpůsobena konkrétní skupině.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 hodiny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Flétna
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Hudební workshop Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

26 dalších produktů ve stejné kategorii: