Zážitek : Výroba nábytku z palet - Doba trvání: 2 dny (15 hodin), Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj

TS548 (pro objednávky)

Nové

Program Během víkendového kurzu zkušený instruktor naučí každého, jak si vyrobit nábytek z palet. Kurz je vhodný pro amatéry i zkušené...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 2 500 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Výroba nábytku z palet
Doba trvání: 2 dny (15 hodin), Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj - Cool Zážitky .cz

Program Během víkendového kurzu zkušený instruktor naučí každého, jak si vyrobit nábytek z palet. Kurz je vhodný pro amatéry i zkušené kutily. Vše začíná školením ohledně používání nářadí a ovládaní strojů, aby práce byla bezpečná. A potom už huráááá na palety! Který designový kousek z tohoto kurzu vzejde? Po celou dobu je k dispozici zkušený instruktor, který se vším ochotně pomůže a poradí. Záleží na každém účastníkovi, zda si bude chtít vyrobit sedačku, stolek nebo třeba postel. Čááááry, mááááry a nábytek z palet je na světě! Program zahrnuje: Úvodní školení bezpečnosti, poradenství, spotřební materiál (hřebíky, skoby apod.), zapůjčení nářadí, pronájem jednoho pracovního místa. Program nezahrnuje: Samotné palety, protože na každý kus nábytku jich potřebujete jiný počet. Můžete si je zakoupit na místě (250,- nová EUR paleta, 100,- atypická použitá paleta - přes to klademe velký důraz na to, aby palety byly pouze ve velmi dobrém stavu). Doporučujeme si vzít sebou vlastní pití a svačinu. Co by měl kutil vědět? Ideální variantou je, když si účastník předem promyslí, jaký designový kousek by si chtěl vyrobit. Může si například přinést fotku nebo obrázek z internetu.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 dny (15 hodin)
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Víkendový kurz
  • Město: Liberec

Potřebujete další informace ke zboží Výroba nábytku z palet ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

5 dalších produktů ve stejné kategorii: