Výroba nábytku z palet - Doba trvání: 2 dny (15 hodin), Počet osob: 1, Lokalita: Liberecký kraj

A0:709-7532-3 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Během víkendového kurzu zkušený instruktor naučí každého, jak si vyrobit nábytek z palet. Kurz je vhodný pro amatéry i zkušené...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 500 Kč

Více informací:

Zážitek: Výroba nábytku z palet - Kurzy - Cool Zážitky .cz

Výroba nábytku z palet

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 2 dny (15 hodin)
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Liberecký kraj
  • Druh zážitku: Kurzy
  • Specifikace: Víkendový kurz
  • Město: Liberec


Zážitek program:
Během víkendového kurzu zkušený instruktor naučí každého, jak si vyrobit nábytek z palet. Kurz je vhodný pro amatéry i zkušené kutily. Vše začíná školením ohledně používání nářadí a ovládaní strojů, aby práce byla bezpečná. A potom už huráááá na palety! Který designový kousek z tohoto kurzu vzejde? Po celou dobu je k dispozici zkušený instruktor, který se vším ochotně pomůže a poradí. Záleží na každém účastníkovi, zda si bude chtít vyrobit sedačku, stolek nebo třeba postel. Čááááry, mááááry a nábytek z palet je na světě! Zážitek program:
zahrnuje: Úvodní školení bezpečnosti, poradenství, spotřební materiál (hřebíky, skoby apod.), zapůjčení; nářadí, pronájem jednoho pracovního místa. Zážitek program:
nezahrnuje: Samotné palety, protože na každý kus nábytku jich potřebujete jiný počet. Můžete si je zakoupit na místě (250,- nová EUR paleta, 100,- atypická použitá paleta - přes to klademe velký důraz na to, aby palety byly pouze ve velmi dobrém stavu). Doporučujeme si vzít sebou vlastní pití a svačinu. Co by měl kutil vědět? Ideální variantou je, když si účastník předem promyslí, jaký designový kousek by si chtěl vyrobit. Může si například přinést fotku nebo obrázek z internetu.

Zařazení zážitku: Zážitky | Netradiční | Kurzy


Potřebujete další informace k zážitku Výroba nábytku z palet ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

3 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.