Letecký simulátor Airbus A320 vs. Boeing 737 Praha - Doba trvání: 60 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:721-8152-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Airbus A320 vc. Boeing 737 - dvě nejznámější dopravní letadla. A zážitkář má příležitost si vyzkoušet je řídit! Na realistických...

Více informací:Cena: 3 990 Kč

Více informací:

Zážitek: Letecký simulátor Airbus A320 vs. Boeing 737 praha - Letecké simulátory a trenažéry - Cool Zážitky .cz

Letecký simulátor Airbus A320 vs. Boeing 737 Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 60 minut
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Airbus A320 vs. Boeing 737NG
  • Město: Praha


Zážitek program:
Airbus A320 vc. Boeing 737 - dvě nejznámější dopravní letadla. A zážitkář má příležitost si vyzkoušet je řídit! Na realistických leteckých trenažérech má možnost vyzkoušet obě letadla. Vyzkouší si start i přistání. Jak to vypadá v realistických kokpitech? Manévrování ve vzduchu se mu určitě zalíbí, s tak panoramatická projekce. Hračička tedy zažije: 30 minut řízení Airbus A320 včetně instruktáže, 30 minut řízení Boeing 737NG včetně instruktáže, 15 minut RC simulátor (na vyžádání u obsluhy - možno využít před nebo po samotném zážitku). Součástí letu je také prohlídka dalších sedmi profesionálních leteckých či automobilových simulátorů a trenažéru ponorky z 2. světové války U-BOAT. Tak držte si klobouky, vzlétááááme!

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Letecké simulátory a trenažéry


Potřebujete další informace k zážitku Letecký simulátor Airbus A320 vs. Boeing 737 Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

9 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.