Pilotování simulátoru Boeing 737 jako dárek Praha - Doba trvání: 30 + 15 minut RC simulátor, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:314-8130-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Každý letec si na 30 minut vyzkouší , jaký je to pocit být kapitánem věrné repliky kokpitu Boeingu 737. Po celou dobu trvání zážitku...

Více informací:Cena: 1 940 Kč

Více informací:

Zážitek: Pilotování simulátoru Boeing 737 jako dárek praha - Letecké simulátory a trenažéry - Cool Zážitky .cz

Pilotování simulátoru Boeing 737 jako dárek Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 30 + 15 minut RC simulátor
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pilotem Boeingu 737NG + Bonus RC simulátor
  • Město: Praha


Zážitek program:
Každý letec si na 30 minut vyzkouší , jaký je to pocit být kapitánem věrné repliky kokpitu Boeingu 737. Po celou dobu trvání zážitku je k dispozici profesionální pilot, který vysvětlí funkci každého tlačítka a zodpoví na zvídavé otázky. Počítač nezasahuje do řízení ani při chybě, takže se může stát, že se pilot dostane i do simulace vážnější situace. Pro přistání je na výběr jedno z 24 000 světových letišť. Po přistání následuje ještě 15 minut letu na RC simulátoru. Do kokpitu je možné si vzít doprovod, na který čeká výhled z okna business třídy. Co by každý pilot měl vědět? Je možné pořídit videozáznam z letu z;a cenu 490 Kč. Součástí zážitku je i prohlídka dalších sedmi profesionálních leteckých, automobilových simulátorů a trenažéru ponorky z 2. světové války U-BOAT.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Letecké simulátory a trenažéry


Potřebujete další informace k zážitku Pilotování simulátoru Boeing 737 jako dárek Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

9 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.