Letecký trenažér malého sport. letadla - pohyblivý Praha - Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:361-8142-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Tento jedinečný pohyblivý simulátor sportovního letadla Cessna 182RG se nachází v Praze. Během vašeho 30minutového letu se ocitnete na...

Více informací:Cena: 1 190 Kč

Více informací:

Zážitek: Letecký trenažér malého sport. letadla - pohyblivý praha - Letecké simulátory a trenažéry - Cool Zážitky .cz

Letecký trenažér malého sport. letadla - pohyblivý Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 30 minut
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Moje první sólo
  • Město: Praha


Zážitek program:
Tento jedinečný pohyblivý simulátor sportovního letadla Cessna 182RG se nachází v Praze. Během vašeho 30minutového letu se ocitnete na bývalém vojenském letišti Dillingham na Hawaii. Dlouhá asfaltová přistávací plocha a klidné počasí zaručují skvělé podmínky pro vaše první vzlety a sžití se se strojem. Po celou dobu s vámi bude na vysílačce zkušený instruktor, který dokáže vždy poradit. Poletíte tzv. na oči a budete se moci soustředit na základní letecké manévry. Simulátor je tak autentický, že pokud zvládnete jeho obsluhu, bude pro vás přechod do skutečného letadla mnohem snažší. Co by měl každý chlapák vědět? Pokud již byla provedena rezervace, není možné ji zrušit, ale pouze změnit její termín z;a nový, lépe vyhovující. Po absolvování jízdy v simulátoru F1 je možná prohlídka dalších sedmi motoristických trenažérů. Od letadla až po ponorku.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Letecké simulátory a trenažéry


Potřebujete další informace k zážitku Letecký trenažér malého sport. letadla - pohyblivý Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

9 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.