Letecký simulátor Airbus A320 Praha - Doba trvání: 30 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

A0:705-8149-1 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Čeká vás jedinečný zážitek skrze unikátní simulátor dopravního letounu Airbus A320. Kurz trvá 30 minut a začíná krátkou...

Více informací:Cena: 1 940 Kč

Více informací:

Zážitek: Letecký simulátor Airbus A320 praha - Letecké simulátory a trenažéry - Cool Zážitky .cz

Letecký simulátor Airbus A320 Praha

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 30 minut
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Praha
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pilotem dopravního letadla Airbus A320
  • Město: Praha


Zážitek program:
Čeká vás jedinečný zážitek skrze unikátní simulátor dopravního letounu Airbus A320. Kurz trvá 30 minut a začíná krátkou instruktáží a vysvětlením funkcí jednotlivých ovladačů a joysticků, kdy vám zkušený pilot vše popíše. Poté už přijde váš první pokus dostat toto monstrum do vzduchu z runway pražského letiště Václava Havla. Následuje okružní průlet nad Prahou a samozřejmě i přistání. Celý tento proces zvládnete několikrát, než nasbíráte jistotu. Věřte, že ten pocit, kdy ovládáte tento 70tunový vzdušný koráb, bude stát z;a to! Co by měl každý pilot vědět, před usednutím do kokpitu? V případě provedení rezervace, lze tuto rezervaci zrušit pouze skrze zapsání nového termínu. V balíčku s tímto simulátorem je i prohlídka sedmi odlišných simulátorů, a to jak leteckých, tak automobilových či ponorky U-BOAT, z druhé světové války.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Letecké simulátory a trenažéry


Potřebujete další informace k zážitku Letecký simulátor Airbus A320 Praha ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

9 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.