Zážitek : Letecký simulátor Airbus A320 Praha - Doba trvání: 90 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Praha

TS968 (pro objednávky)

Nové

Program Zkusíte si, jaké to je řídit dopravní letadlo Airbus A320 vážící přesně 70 tun. Během 90 minut si zkusíte vzlétnout na letišti...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 940 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Letecký simulátor Airbus A320 Praha
Doba trvání: 90 minut, Počet osob: 1, Lokalita: Praha - Cool Zážitky .cz

Program Zkusíte si, jaké to je řídit dopravní letadlo Airbus A320 vážící přesně 70 tun. Během 90 minut si zkusíte vzlétnout na letišti Václava Havla Praha a proletíte se nad Prahou. Poté půjdete na přistání. Přistání si zkusíte několikrát a hned na několika letištích po celém světě. Vyzkoušíte si přistávání za větru i při bezvětří a také v dalších přírodních podmínkách. Váš doprovod může využít business třídu za kokpitem a být tak po celou dobu simulace s vámi. Zkusíte si také, co všechno vás při řízení dopravního letadla může potkat, budete řešit různé krizové situace jako je například požár motoru apod. Při vysazení obou motorů budete muset bezmotorově přistát na nejbližším letišti, takže dostatek adrenalinu je zaručen. Kabinu repliky Airbusu A320 spolu s prostorem pro 6 cestujících pohání 3 servery s vizualizací na technologii Prepare 3D v3 s 230° projekcí v délce 9 metrů se 3 projektory s rozlišením 5760 x 1080 bodů. Ta dokáže nahradit dojem skutečného pohybu. Zvuk je tovřem dvěma zvukovými systémy s celkovým počtem 9 reproduktorů. Měli byste vědět Pokud je provedena rezervace termínu, pak je možné tuto rezervaci zrušit pouze tak, že se zarezervuje nový termín. Součástí letu je prohlídka dalších sedmi profesionálních leteckých, automobilových simulátorů a trenažéru ponorky z 2. světové války U-BOAT.

Parametry:

  • Doba trvání: 90 minut
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Praha
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pilotem dopravního letadla Airbus A320
  • Město: Praha

Potřebujete další informace ke zboží Letecký simulátor Airbus A320 Praha ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: