Let balónem - Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Ústecký kraj

A0:15-5387-4 (pro objednávky)

Nové

Let balónem je dokonalý zážitek. Zážitek program:
Po krátkém seznámení s balónem a předpokládaném určení trasy letu následuje vstup do koše...

Více informací:Cena: 4 249 Kč

Více informací:

Zážitek: Let balónem - Lety balónem - Cool Zážitky .cz

Let balónem

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 3 - 4 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Ústecký kraj
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pro 1 osobu (v 4 - 7místném koši)
  • Město: Ústecký kraj - dle domluvy s pilotem


Let balónem je dokonalý zážitek. Zážitek program:
Po krátkém seznámení s balónem a předpokládaném určení trasy letu následuje vstup do koše balónu. Horkovzdušný balón létá ve výšce 50 – 300 metrů nad zemí. Okraj koše balónu je vysoký 120 centimetrů, čímž je zaručena bezpečnost a zároveň krásný výhled. Součástí letu balónem je slavnostní křest a přijetí pasažérů do stavu “balonářského“ s přípitkem šampaňským. Následně obdržíte originální křestní list s balónářským jménem. Lokality: Ústecký kraj - České Středohoří Měli byste vědět V některých lokalitách je podmínkou vzletu naplnění koše horkovzdušného balónu. Pokud budete chtít vzlétat mimo naše lokality, je možné, že budete doplácet dopravné. Předem se proto informujte u našeho pracovníka. Pro možnost vzletu balónem musí být opravdu optimální povětrnostní podmínky. Počet účastníků zážitku v koši balónu závisí hlavně na váze účastníků a období, ve kterém chcete let balónem uskutečnit. Pokud chcete letenky pro více osob, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Lety balónem


Potřebujete další informace k zážitku Let balónem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

11 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.