Zážitek : Let historickým balónem - Doba trvání: 2 - 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS241 (pro objednávky)

Nové

Program Několik hodin před uskutečněním letu si s instruktorem zavoláte a potvrdíte si místo odletu. Po příjezdu se vás instruktor ujme,...

Více informací:




Dostupnost: Zážitek je dostupný



Zážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 499 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Let historickým balónem
Doba trvání: 2 - 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Několik hodin před uskutečněním letu si s instruktorem zavoláte a potvrdíte si místo odletu. Po příjezdu se vás instruktor ujme, představí vám balón, dodá přesné informace o letu a předletovou přípravu. Poté naskáčete do balonóvého koše a můžete se kochat nádhernou krajinou kolem sebe. V průběhu vzduchoplavby se můžete ptát instruktora, kde přesně se nacházíte a co přesně kde vidíte. Čistý čas letu je približně 60 minut. Po přistání váš čeká slavnostní křest do šlechtického stavu, přípitek a následně obdržíte originální křetní list se šlechtickým titulem. Lokality Brno, Boskovice, Letovice, Blansko, Rájec-Jestřebí, Pálava - lety jsou vypsané během celé sezóny Ostatní lokality v Jihomoravském kraji jsou možné dle dohody (podmínkou je naplnění celého koše) Měli byste vědět Lety se uskutečnují většinou ve večerních hodinách před západem slunce. Horkovzdušný balón létá od 50 do 300 m nad zemí. Pokud budete chtít vzlétat mimo naše lokality, je možné, že budete doplácet dopravné. V okruhu 60 km od Brna se za dopravu na místo startu neplatí. Vzdálenější lokality jsou zpoplatněny cenou 14 Kč/km nad zmíněnou hranici. Vždy se počítá cesta tam i zpět. Předem se proto informujte u našeho pracovníka. Pro možnost vzletu balónem musí být opravdu optimální povětrnostní podmínky a koš obsazen minimálně třemi osobami. Pokud chcete letenky pro více osob, neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 - 4 hodiny
  • Počet osob: 1
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pro 1 osobu (v 3 - 5místném koši)
  • Město: Jihomoravský kraj

Potřebujete další informace ke zboží Let historickým balónem ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

21 dalších produktů ve stejné kategorii: