Zážitek : Let historickým balónem - Doba trvání: 2 - 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Jihomoravský kraj

A0:576-5829-11 (pro objednávky)

Nové

Zážitek program:
Let historickým balónem je určen pro opravdové požitkáře. Několik hodin před uskutečněním letu si s instruktorem účastník zavolá a...

Více informací:Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz (65,- Kč)
Dopravné PPL: 100 Kč (dobírka)

Cena: 4 499 Kč

Koupit u dodavatele
( ihned k objednání )

Více informací:

Zážitek: Let historickým balónem - Lety balónem - Cool Zážitky .cz

Let historickým balónem

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 2 - 4 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Jihomoravský kraj
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pro 1 osobu (v 3 - 5místném koši)
  • Město: Jihomoravský kraj


Zážitek program:
Let historickým balónem je určen pro opravdové požitkáře. Několik hodin před uskutečněním letu si s instruktorem účastník zavolá a potvrdí si místo odletu. Po příjezdu se instruktor postará o všechny předodletové informace, sdělí informace o letu a vzhůru do koše! Óóóó, to jsou výhledy! Součástí letu jsou i piloti v dobových kostýmech, kteří se postarají o komfort na palubě. Čistý čas letu je přibližně 60 minut. Po přistání čeká na vzduchoplavce slavnostní křest do šlechtického stavu, přípitek a následně obdrží originální křestní list se šlechtickým titulem. Zážitek je určen pro jednu osobu. Lokality Brno, Boskovice, Letovice, Blansko, Rájec-Jestřebí, Pálava - lety jsou vypsané během celé sezóny. Ostatní lokality v Jihomoravském kraji jsou možné dle dohody (podmínkou je naplnění celého koše). Co by měl vzduchoplavec vědět? Lety se uskutečňují většinou ve večerních hodinách před západem slunce. Horkovzdušný balón létá od 50 do 300 m nad zemí. Za příplatek je možné vzlétnout mimo naše lokality. V okruhu 60 km od Brna se z;a dopravu na místo startu neplatí. Vzdálenější lokality jsou zpoplatněny cenou 14 Kč/km nad zmíněnou hranici. Vždy se počítá cesta tam i zpět. Pro možnost vzletu balónem musí být opravdu optimální povětrnostní podmínky a koš obsazen minimálně třemi osobami.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Lety balónem


Potřebujete další informace k zážitku Let historickým balónem ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

17 dalších zážitků ve stejné kategorii