Zážitek : Let historickým balónem - Doba trvání: 2 - 4 hodiny, Počet osob: 2, Lokalita: Jihomoravský kraj

TS244 (pro objednávky)

Nové

Program Několik hodin před uskutečněním letu si s instruktorem zavoláte a potvrdíte si místo odletu. Po příjezdu se vás instruktor ujme,...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 15 899 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Let historickým balónem
Doba trvání: 2 - 4 hodiny, Počet osob: 2, Lokalita: Jihomoravský kraj - Cool Zážitky .cz

Program Několik hodin před uskutečněním letu si s instruktorem zavoláte a potvrdíte si místo odletu. Po příjezdu se vás instruktor ujme, představí vám bolón, dodá přesné informace o letu a předletovou přípravu. Poté naskáčete do balonóvého koše a můžete se kochat nádhernou krajinou kolem sebe. V průběhu vzduchoplavby se můžete ptát instruktora, kde přesně se nacházíte a co přesně kde vidíte. V průběhu letu vás čeká malé občerstvení. Čistý čas letu trvá približně 100 až 120 minut. Po přistání váš čeká slavnostní křest do šlechtického stavu, přípitek a následně obdržíte originální křetní list se šlechtickým titulem. Lokality Můžete si zvolit jakékoliv místo startu po celé Jížní Moravě a části Vysočiny. Brno, Boskovice, Blansko a Rájec-Jestřebí - lety jsou vypsané během celé sezóny Telč a Pálava - lety jsou vypsané jen během léta Tišnov a Lysice - lety jsou vypsané v případě zájmu zákazníků o tuto lokalitu Měli byste vědět Lety se uskutečnují většinou ve večerních hodinách před západem slunce. Horkovzdušný balón létá od 50 do 300 m nad zemí. V průběhu letu vás čeká mále občerstvení na palubě.

Parametry:

  • Doba trvání: 2 - 4 hodiny
  • Počet osob: 2
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Soukromá prodloužená vzduchoplavba
  • Město: Jihomoravský kraj

Potřebujete další informace ke zboží Let historickým balónem ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: