Zážitek : Soukromý let balónem - Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 2, Lokalita: Ústecký kraj

TS611 (pro objednávky)

Nové

Let balónem je dokonalý zážitek. Program Před samotným letem probíhá krátké seznámení s balónem a trasou. Horkovzdušný balón létá ve...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 13 999 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Soukromý let balónem
Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 2, Lokalita: Ústecký kraj - Cool Zážitky .cz

Let balónem je dokonalý zážitek. Program Před samotným letem probíhá krátké seznámení s balónem a trasou. Horkovzdušný balón létá ve výše 50 – 300 metrů nad zemí. Bezpečnost a krásný výhled do krajiny je zaručen okraji koše, které jsou vysoké 130 centimetrů. Po letu probíhá slavnostní křest s přípitkem. Každý účastník obdrží křestní list s balónářským jménem. Zážitek je určen pouze pro dvě osoby, což zaručuje romantickou a ničím nerušenou atmosféru. Co by měl každý vzduchoplavec před letem vědět? Samotný let balónem trvá jednu hodinu, na celý zážitek je však třeba vyhradit si zhruba 3 - 4 hodiny. Vzlet balónu se může uskutečnit pouze ráno nebo navečer. Sraz na místě vzletu je zhruba při východu slunce nebo cca 3 hodiny před západem slunce. Je možné létat i mimo nabízenou lokalitu, v tom případě je třeba se informovat o možných vícenákladech spojených s dopravou na dané místo. Pro zajištění bezpečnosti účastníků je možné létat jen v příznivých povětrnostních podmínkách.

Parametry:

  • Doba trvání: 3 - 4 hodiny
  • Počet osob: 2
  • Lokalita: Ústecký kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pro 2 (exkluzivita - let ve 2místném koši)
  • Město: Ústecký kraj - dle domluvy s pilotem

Potřebujete další informace ke zboží Soukromý let balónem ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

21 dalších produktů ve stejné kategorii: