Zážitek : Soukromý let balónem - Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 5, Lokalita: Liberecký kraj

TS628 (pro objednávky)

Nové

Let balónem je dokonalý zážitek. Program Před samotným letem probíhá krátké seznámení s balónem a trasou. Horkovzdušný balón létá ve...

Více informací:
Dostupnost: Zážitek je dostupnýZážitkový poukaz - zaslání na email: ZDARMA
Osobní odběr: Zasilkovna.cz ZDARMA
Dopravné PPL: ZDARMA (dobírka)

Cena: 18 349 Kč

Více informací:

Cool Zážitky .cz - nejlepší dárek je zážitek :
Soukromý let balónem
Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 5, Lokalita: Liberecký kraj - Cool Zážitky .cz

Let balónem je dokonalý zážitek. Program Před samotným letem probíhá krátké seznámení s balónem a trasou. Horkovzdušný balón létá ve výše 50 – 300 metrů nad zemí. Bezpečnost a krásný výhled do krajiny je zaručen okraji koše, které jsou vysoké 130 centimetrů. Po letu probíhá slavnostní křest s přípitkem. Každý účastník obdrží křestní list s balónářským jménem. Zážitek je určen pouze pro pět osob. Co by měl každý vzduchoplavec před letem vědět? Samotný let balónem trvá jednu hodinu, na celý zážitek je však třeba vyhradit si zhruba 3 - 4 hodiny. Vzlet balónu se může uskutečnit pouze ráno nebo navečer. Sraz na místě vzletu je zhruba při východu slunce nebo cca 3 hodiny před západem slunce. Je možné létat i mimo nabízenou lokalitu, v tom případě je třeba se informovat o možných vícenákladech spojených s dopravou na dané místo. Pro zajištění bezpečnosti účastníků je možné létat jen v příznivých povětrnostních podmínkách.

Parametry:

  • Doba trvání: 3 - 4 hodiny
  • Počet osob: 5
  • Lokalita: Liberecký kraj
  • Typ zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Letenka pro 4 + 1 ZDARMA (exkluzivita)
  • Město: Liberecký kraj - dle domluvy s pilotem

Potřebujete další informace ke zboží Soukromý let balónem ? Zeptejte se našeho prodavače (chat, nebo kontaktní formulář vedle fotografie produktu vpravo).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: