Let balónem Vysočina - Doba trvání: 3 - 4 hodiny, Počet osob: 1, Lokalita: Vysočina

A0:15-7792-8 (pro objednávky)

Nové

Let balónem je dokonalý zážitek. Zážitek program:
Několik hodin před plánovaným časem setkání vám bude potvrzeno konání letu s ohledem na aktuální...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 4 500 Kč

Více informací:

Zážitek: Let balónem Vysočina - Lety balónem - Cool Zážitky .cz

Let balónem Vysočina

Hlavní specifika pro tento zážitek :

  • Doba trvání: 3 - 4 hodiny
  • Počet účastníků zážitku: 1
  • Lokalita konnání: Vysočina
  • Druh zážitku: Vzduch
  • Specifikace: Pro 1 osobu (v 8 - 10místném koši)
  • Město: Kraj Vysočina - dle domluvy s pilotem


Let balónem je dokonalý zážitek. Zážitek program:
Několik hodin před plánovaným časem setkání vám bude potvrzeno konání letu s ohledem na aktuální předpověď počasí a upřesněn čas a místo setkání. S pilotem a posádkou balónu se setkáte na předem dohodnutém místě, kde budete seznámeni s průběhem letu. Příprava balónu k letu trvá 15 až 20 minut. Pilot zkontroluje celý balón a pozve pasažéry na palubu (do koše). Balón letí většinou v malých výškách od 150 do 300 metrů ale během letu vystoupá minimálně do 500 metrů nad zem, kde si můžete dosytosti vychutnat panoramata kolem vás. Balón letí po větru a teprve v poslední fázi letu pilot vybírá vhodné místo pro přistání. Po přistání a sbalení balónu následuje tradiční slavnostní křest prvoletců s přípitkem a obdržením křestní listiny s novým balonářským jménem. Lokality: Vysočina - Jihlava, Telč. Měli byste vědět V některých lokalitách je podmínkou vzletu naplnění koše horkovzdušného balónu.Vzlet mimo doporučené lokality se doplácí. Počet účastníků zážitku v koši balónu závisí hlavně na hmotnosti účastníků a období, ve kterém se má let balónem uskutečnit. Z bezpečnostních důvodů nemohou být přepravovány těhotné ženy. Před letem by se měli se svým ošetřujícím lékařem poradit klienti s onemocněním srdce, krevního oběhu, s plicním onemocněním a onemocněním pohybového ústrojí. Při rezervaci jste povinni informovat o vašich zdravotních omezeních, případně o snížené pohyblivosti (kolena, kyčle, páteř, kloubní náhrady aj.). Starší osoby by se měly při rozhovoru s operátorem nechat informovat o možném riziku.

Zařazení zážitku: Zážitky | Vzduch | Lety balónem


Potřebujete další informace k zážitku Let balónem Vysočina ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

2 dalších zážitků ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.